BMMA000606301R0MV1
Numărul produsului DigiKey
553-BMMA000606301R0MV1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMMA000606301R0MV1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMMA000606301R0MV1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMA000606301R0MV1
Descriere
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 11 A Max. 10mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 10mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
22A
Mărime/Dimensiune
0,270" L x 0,255" l (6,86mm x 6,47mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)