BMMA000606182R2MX2
Numărul produsului DigiKey
553-BMMA000606182R2MX2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMMA000606182R2MX2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMMA000606182R2MX2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMA000606182R2MX2
Descriere
FIXED IND 2.2UH 6A 35 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 6 A Max. 35mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 35mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
13A
Mărime/Dimensiune
0,291" L x 0,260" l (7,40mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)