BBPY00160808300Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBPY00160808300Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BBPY00160808300Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BBPY00160808300Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BBPY00160808300Y00
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3A 30mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
3A
Producător
Pulse Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz