BBPY00060303121Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBPY00060303121Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BBPY00060303121Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BBPY00060303121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BBPY00060303121Y00
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 450mA 230mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
230mOhm
Producător
Pulse Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
450mA