BBHV00160808601Y00
Numărul produsului DigiKey
553-BBHV00160808601Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BBHV00160808601Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BBHV00160808601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BBHV00160808601Y00
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2A 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BBHV00160808601Y00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2A
Producător
Pulse Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)