AWCU00201212900M02
Numărul produsului DigiKey
553-AWCU00201212900M02TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-AWCU00201212900M02CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-AWCU00201212900M02DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AWCU00201212900M02
Descriere
CMC 330MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Pulse Electronics
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,081" L x 0,049" l (2,05mm x 1,25mm)
Valoare nominală curent (Max)
330mA
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm