ANTX100P001BWPEN3
Numărul produsului DigiKey
311-1552-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANTX100P001BWPEN3
Descriere
RF ANT 850MHZ/900MHZ FLAT PATCH
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Legătură plată Antenă RF – 4,2dBi, 5,1dBi, 3,9dBi, 5dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
3
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
4,2dBi, 5,1dBi, 3,9dBi, 5dBi, 4,5dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
1 W
Familie/Standard RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Caracteristici
Cablu - 100mm
Grup frecvență
Bandă lată
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frecvență (Centru/bandă)
850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Tip montare
Adeziv
Tip antenă
Legătură plată
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)