ANT6230LL01R1575A
Numărul produsului DigiKey
311-1548-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1548-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1548-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT6230LL01R1575A
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Cip Antenă RF 1,548GHz – 1,602GHz 2,52dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
-10dB
Serie
Amplificare
2,52dBi
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
1 W
Familie/Standard RF
Navigație
Terminație
Aliaj de lipit
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
1,548GHz – 1,602GHz
Înălțime (Max)
0,049" (1,25mm)