ANT1818JB30B1575A
Numărul produsului DigiKey
311-1533-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1818JB30B1575A
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,561GHz – 1,589GHz -2,67dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
Categorie
VSWR
2
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
-2,67dBic
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cablu - 100mm, LNA, Filtru
Stare piesă
Activ
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Înălțime (Max)
0,276" (7,00mm)
Interval de frecvență
1,561GHz – 1,589GHz