ANT1212JB27B1575A
ANT1212JB27B1575A
Numărul produsului DigiKey
311-1527-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1212JB27B1575A
Descriere
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Descriere detaliată
1,575GHz GPS Zonă ceramică Antenă RF 1,569GHz – 1,581GHz -4,56dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montare pe suprafață
Categorie
VSWR
1,5
Amplificare
-4,56dBic
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
LNA, Filtru
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Familie/Standard RF
Navigație
Protecție la infiltrare
Grup frecvență
UHF (1GHz – 2GHz)
Frecvență (Centru/bandă)
1,575GHz
Înălțime (Max)
0,157" (4,00mm)
Interval de frecvență
1,569GHz – 1,581GHz