ANT1204LL05R0915A
Numărul produsului DigiKey
311-1525-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1525-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1525-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1204LL05R0915A
Descriere
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Descriere detaliată
915MHz ZigBee™ Cip Antenă RF 905MHz – 925MHz 3,32dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT1204LL05R0915A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
2
Pierdere la retur
-13,35dB
Serie
Amplificare
3,32dBi
Putere - Max
1 W
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Interval de frecvență
905MHz – 925MHz
Înălțime (Max)
0,063" (1,60mm)