ANT1204LL05R0915A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ANT1204LL05R0915A |
Descriere | RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 915MHz ZigBee™ Cip Antenă RF 905MHz – 925MHz 3,32dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ANT1204LL05R0915A Modele |
Categorie | VSWR 2 |
Producător Pulse Electronics | Pierdere la retur -13,35dB |
Serie | Amplificare 3,32dBi |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Putere - Max 1 W |
Stare piesă Activ | Caracteristici – |
Familie/Standard RF 802.15.4 | Terminație Aliaj de lipit |
Grup frecvență UHF (300MHz – 1GHz) | Protecție la infiltrare – |
Frecvență (Centru/bandă) 915MHz | Tip montare Montare pe suprafață |
Interval de frecvență 905MHz – 925MHz | Înălțime (Max) 0,063" (1,60mm) |