ANT1204LL00R0918A
Numărul produsului DigiKey
311-1524-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1524-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1524-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1204LL00R0918A
Descriere
RF ANT 900MHZ/1.8GHZ CHIP SLD
Descriere detaliată
900MHz, 1,8GHz – Cip Antenă RF 890MHz – 910MHz, 1,79GHz – 1,81GHz -1,6dBi, 1,08dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT1204LL00R0918A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
3
Pierdere la retur
-10dB
Serie
Amplificare
-1,6dBi, 1,08dBi
Putere - Max
2 W
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz), UHF (1GHz – 2GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
900MHz, 1,8GHz
Interval de frecvență
890MHz – 910MHz, 1,79GHz – 1,81GHz
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)