ANT1204F005R0915A
Numărul produsului DigiKey
311-4608-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-4608-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-4608-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT1204F005R0915A
Descriere
RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
Descriere detaliată
915MHz De uz universal Cip Antenă RF – 1,59dBi Aliaj de lipit Montare pe suprafață
Pierdere la retur
10dB
Serie
Amplificare
1,59dBi
Putere - Max
1 W
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
915MHz
Înălțime (Max)
0,063" (1,60mm)