PIM90.245
Numărul produsului DigiKey
1736-PIM90.245-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIM90.245
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 91W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,8A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
3,8A
Serie
Putere (wați)
91W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial), Laborator
Tip intrare
AC
Eficiență
93,8%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,42" l x 3,54" Î (91,0mm x 36,0mm x 90,0mm)