PIM60.245
Numărul produsului DigiKey
1736-PIM60.245-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIM60.245
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,5A
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
91,8%
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,42" l x 3,54" Î (91,0mm x 36,0mm x 90,0mm)