PIM60.125
Numărul produsului DigiKey
1736-PIM60.125-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIM60.125
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Stare piesă
Activ
Eficiență
90,7%
Tip intrare
AC
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 1,42" l x 3,54" Î (91,0mm x 36,0mm x 90,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V