PIM36.241
Numărul produsului DigiKey
1736-PIM36.241-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIM36.241
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 36W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 1,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Serie
Putere (wați)
36W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial), Laborator
Tip intrare
AC
Eficiență
90,6%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 0,89" l x 3,54" Î (91,0mm x 22,5mm x 90,0mm)