ML100.200
Numărul produsului DigiKey
1736-1080-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ML100.200
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,2A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ML100.200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip intrare
AC
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune c.a. - Intrare
380 – 480V c.a. (bifazic)
Mărime/Dimensiune
4,06" L x 2,87" l x 2,95" Î (103,0mm x 73,0mm x 75,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V