FPT500.245-018-103
Numărul produsului DigiKey
1736-FPT500.245-018-103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPT500.245-018-103
Descriere
AC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20,8A
Curent - Ieșire (Max)
20,8A
Putere (wați)
500W
Tensiune - Izolație
500 V
Eficiență
95,8%
Tensiune c.a. - Intrare
323 – 552V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, activare/dezactivare de la distanță, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
2,32" L x 7,13" l x 7,20" Î (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V