FPT500.241-010-108
Numărul produsului DigiKey
1736-FPT500.241-010-108-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPT500.241-010-108
Descriere
AC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20,8A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
PULS, LP
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20,8A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
500W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
500 V
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
95,8%
Tensiune c.a. - Intrare
323 – 552V c.a. (trifazic)
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
2,32" L x 7,13" l x 7,20" Î (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V