FPS300.246-073-156
Numărul produsului DigiKey
1736-FPS300.246-073-156-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPS300.246-073-156
Descriere
FIELD PS, 360W, 100-240VAC, 1PH,
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 12,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Putere (wați)
300W
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
95%
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 240V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
2,24" L x 7,17" l x 7,20" Î (57,0mm x 182,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V