FPH500.245-024-103
Numărul produsului DigiKey
1736-FPH500.245-024-103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FPH500.245-024-103
Descriere
FIELD PS, 600W, 200-240VAC, 1PH,
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 25A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
PULS, LP
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
25A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
600W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
2.5 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94,8%
Tensiune c.a. - Intrare
200 – 240V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
200V
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, IP65, IP67, activare/dezactivare de la distanță, intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
300V
Mărime/Dimensiune
2,31" L x 7,13" l x 7,20" Î (58,7mm x 181,0mm x 183,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V