CPS20.241-C1
Numărul produsului DigiKey
1736-1063-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPS20.241-C1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPS20.241-C1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Locații periculoase, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 240V c.a.
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, strat protector, partajare sarcină, PFC, intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 2,56" l x 4,88" Î (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)