CP20.245-R2
Numărul produsului DigiKey
1736-CP20.245-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP20.245-R2
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
480W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Hazardous Locations, ITE (Commercial), Laboratory
Eficiență
95,2%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
180V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 1,89" l x 4,88" Î (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V