CP20.241-R2
Numărul produsului DigiKey
1736-1072-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CP20.241-R2
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CP20.241-R2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
PULS, LP
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
480W
Stare piesă
Activ
Aplicații
Locații periculoase, Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC sau DC
Eficiență
95,2%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 1,89" l x 4,88" Î (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
180V
Agenție de aprobare
ATEX, EAC, IEC, IECEx, UL
Tensiune - Ieșire 1
24V