SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
Numărul produsului DigiKey
668-1536-2-ND - Bandă și mosor (TR)
668-1536-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
668-1536-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMI-1027-TW-12V-R
Descriere
BUZZER MAGN 12V 0.38 X 0.38 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Electromecanic/magnetic 12 V 30mA 2,7kHz 85dB la 12V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMI-1027-TW-12V-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
PUI Audio, Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 12V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
30mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
Tip intrare
DC
Valori nominale
Poate fi spălat
Tensiune - Nominală
12 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de tensiune
7 – 15V
Terminație
Plăcuțe de lipit
Frecvență
2,7kHz
Mărime/Dimensiune
0,378" L x 0,378" l (9,60mm x 9,60mm)
Tehnologie
Electromecanic/magnetic
Înălțime - Montat (Max)
0,209" (5,30mm)