POW-1644L-B-LW100-R
Numărul produsului DigiKey
668-1497-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
POW-1644L-B-LW100-R
Descriere
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Hz ~ 16 kHz Analogic Microfon Condensator Electret 2 V ~ 10 V Omnidirecțional (-44dB ±3dB) Conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
POW-1644L-B-LW100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Impedanță
2.2 kOhms
Producător
PUI Audio, Inc.
Tensiune - Nominală
2 V
Serie
Interval de tensiune
2 V ~ 10 V
Ambalaj
Vrac
Curent - Alimentare
500 µA
Stare piesă
Activ
Localizare port
Parte superioară
Tip
Condensator Electret
Valori nominale
IP57 - Protejat împotriva prafului, Impermeabil
Tip ieșire
Analogic
Terminație
Conductori de sârmă
Direcție
Omnidirecțional
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Interval de frecvență
50 Hz ~ 16 kHz
Înălțime (Max)
0,106" (2,70mm)