POM-2244L-C33-LW100-R
Numărul produsului DigiKey
668-1493-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
POM-2244L-C33-LW100-R
Descriere
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Hz ~ 16 kHz Analogic Microfon Condensator Electret 2 V ~ 10 V Omnidirecțional (-44dB ±2dB) Conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
POM-2244L-C33-LW100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Raport S/N
60dB
Producător
PUI Audio, Inc.
Impedanță
2.2 kOhms
Serie
Tensiune - Nominală
2 V
Ambalaj
Vrac
Interval de tensiune
2 V ~ 10 V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
200 µA
Tip
Condensator Electret
Localizare port
Parte superioară
Tip ieșire
Analogic
Terminație
Conductori de sârmă
Direcție
Omnidirecțional
Mărime/Dimensiune
0,236" diam. (6,00mm)
Interval de frecvență
50 Hz ~ 16 kHz
Înălțime (Max)
0,094" (2,40mm)