AT-1620-TWT-12V-R
Numărul produsului DigiKey
668-1379-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT-1620-TWT-12V-R
Descriere
BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Electromecanic/magnetic 12 V 40mA 2,048kHz 85dB la 12V, 10cm Orificiu străpuns Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AT-1620-TWT-12V-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
PUI Audio, Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
85dB la 12V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
40mA
Ambalaj
Tavă
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Agenție de aprobare
Tip intrare
Semnal vârf-la-vârf
Valori nominale
Poate fi spălat
Tensiune - Nominală
12 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Interval de tensiune
9 – 15V
Terminație
Pini PC
Frecvență
2,048kHz
Mărime/Dimensiune
0,630" diam. (16,00mm)
Tehnologie
Electromecanic/magnetic
Înălțime - Montat (Max)
0,559" (14,20mm)