AS04508MR-3-R
Numărul produsului DigiKey
668-1237-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS04508MR-3-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 83DB
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 450 Hz ~ 6 kHz Parte superioară Rotund
Modele EDA/CAD
AS04508MR-3-R Modele
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Putere - Nominală
1 W
Serie
Putere - Max
1.5 W
Ambalaj
Cutie
Formă
Rotund
Material - Con
Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET)
Tip
De uz universal
Material - Magnet
N35
Interval de frecvență
450 Hz ~ 6 kHz
Protecție la infiltrare
Frecvență - Auto-rezonanță
450Hz
Valori nominale
Impedanță
8 Ohms
Terminație
Plăcuțe de lipit
Eficiență - dBA
83
Mărime/Dimensiune
1,772" diam. (45,00mm)
Eficiență - Testare
1W/1M
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)