AS04008CO-WR-R
Numărul produsului DigiKey
668-1362-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS04008CO-WR-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 2 W 200 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Oval, Cadru dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS04008CO-WR-R Modele
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Putere - Nominală
2 W
Serie
Putere - Max
3 W
Formă
Oval, Cadru dreptunghiular
Material - Con
Lavetă
Tip
De uz universal
Interval de frecvență
200 Hz ~ 20 kHz
Protecție la infiltrare
Rezistent la apă
Frecvență - Auto-rezonanță
400Hz
Valori nominale
Impedanță
8 Ohms
Terminație
Plăcuțe de lipit
Eficiență - dBA
83
Mărime/Dimensiune
1,575" L x 0,787" l (40,00mm x 20,00mm)
Eficiență - Testare
1W/500mm
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)