AS03608MR-LW100-R
Numărul produsului DigiKey
668-AS03608MR-LW100-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS03608MR-LW100-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 500 Hz ~ 4.5 kHz Parte superioară Rotund
Modele EDA/CAD
AS03608MR-LW100-R Modele
Putere - Nominală
1 W
Putere - Max
1.5 W
Formă
Rotund
Material - Con
Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET)
Tip
De uz universal
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
500 Hz ~ 4.5 kHz
Valori nominale
IEC 60601-1-8
Frecvență - Auto-rezonanță
500Hz
Terminație
Conductori de sârmă
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
1,417" diam. (36,00mm)
Eficiență - dBA
91,00
Înălțime - Montat (Max)
0,181" (4,60mm)
Eficiență - Testare
100mW/100mm
Temperatură de funcționare
-30°C – 60°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
Max. 5%