AS01808AO-SC18-WP-R
Numărul produsului DigiKey
AS01808AO-SC18-WP-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01808AO-SC18-WP-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 94DB
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 1 W 420 Hz ~ 14 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01808AO-SC18-WP-R Modele
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Putere - Nominală
1 W
Serie
Putere - Max
1.2 W
Formă
Dreptunghiular
Material - Con
Poliester, Polietilenă tereftalată⁠ (PET)
Tip
De uz universal
Interval de frecvență
420 Hz ~ 14 kHz
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Frecvență - Auto-rezonanță
420Hz
Terminație
Tip cu arc
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,512" l (18,00mm x 13,00mm)
Eficiență - Testare
1W/100mm
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)