AS01508MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SC15-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-1616-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01508MS-SC15-WP-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Descriere detaliată
8 Ohms Receptor Difuzor 700 mW 550 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01508MS-SC15-WP-R Modele
Categorie
Eficiență - Tip
Sensibilitate
Putere - Nominală
700 mW
Serie
Putere - Max
1 W
Interval de frecvență
550 Hz ~ 20 kHz
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Frecvență - Auto-rezonanță
550Hz
Valori nominale
Impedanță
8 Ohms
Terminație
Tip cu arc
Eficiență - dBA
91,00
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - Testare
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)