AS01508MS-SC11-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-1614-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01508MS-SC11-WP-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Descriere detaliată
8 Ohms Receptor Difuzor 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01508MS-SC11-WP-R Modele
Categorie
Eficiență - Tip
Sensibilitate
Putere - Nominală
700 mW
Serie
Putere - Max
1 W
Interval de frecvență
600 Hz ~ 20 kHz
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Frecvență - Auto-rezonanță
600Hz
Valori nominale
Impedanță
8 Ohms
Terminație
Tip cu arc
Eficiență - dBA
89,00
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - Testare
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)