AS01508MO-SC11-R
Mobile Speaker Series
AS01508MO-SC11-R
Numărul produsului DigiKey
668-AS01508MO-SC11-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01508MO-SC11-R
Descriere
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Descriere detaliată
8 Ohms Receptor Difuzor 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01508MO-SC11-R Modele
Putere - Nominală
700 mW
Putere - Max
1 W
Material - Con
Polietilenimină (PEI)
Interval de frecvență
600 Hz ~ 20 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
600Hz
Terminație
Tip cu arc
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - dBA
89,00
Înălțime - Montat (Max)
0,154" (3,90mm)
Eficiență - Testare
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C