AS01506MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP15-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-1611-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01506MS-SP15-WP-R
Descriere
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Descriere detaliată
6 Ohms Receptor Difuzor 1 W 650 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AS01506MS-SP15-WP-R Modele
Categorie
Eficiență - Tip
Sensibilitate
Putere - Nominală
1 W
Serie
Putere - Max
1.2 W
Interval de frecvență
650 Hz ~ 20 kHz
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Frecvență - Auto-rezonanță
650Hz
Valori nominale
Impedanță
6 Ohms
Terminație
Plăcuțe de lipit
Eficiență - dBA
93,00
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - Testare
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)