AS01506MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP11-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-1609-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AS01506MS-SP11-WP-R
Descriere
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Ohms Receptor Difuzor 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AS01506MS-SP11-WP-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Eficiență - Tip
Sensibilitate
Producător
PUI Audio, Inc.
Putere - Nominală
700 mW
Serie
Putere - Max
1 W
Ambalaj
Tavă
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Formă
Dreptunghiular
Tehnologie
Magnetic
Material - Con
Poliamidă (PI)
Tip
Receptor
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Interval de frecvență
600 Hz ~ 20 kHz
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Frecvență - Auto-rezonanță
600Hz
Valori nominale
Impedanță
6 Ohms
Terminație
Plăcuțe de lipit
Eficiență - dBA
92,00
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,433" l (15,00mm x 11,00mm)
Eficiență - Testare
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)