AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
Numărul produsului DigiKey
668-1620-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AR01532MS-SC15-WP-R
Descriere
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 Ohms Receptor Difuzor 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz Parte superioară Dreptunghiular
Modele EDA/CAD
AR01532MS-SC15-WP-R Modele
Categorie
Putere - Nominală
20 mW
Producător
PUI Audio, Inc.
Putere - Max
30 mW
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Dreptunghiular
Stare piesă
Activ
Material - Con
Poliamidă (PI)
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
Receptor
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
300 Hz ~ 7 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
400Hz
Terminație
Impedanță
32 Ohms
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,236" l (15,00mm x 6,00mm)
Eficiență - dBA
108
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)