AI-4228-P-C48-R
Numărul produsului DigiKey
668-1040-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AI-4228-P-C48-R
Descriere
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 12 V 3mA 2,8kHz 86dB la 12V, 10cm Montare panou Bornă cu șurub, Clemă cu conectare rapidă – 0,256" (6,50mm)
Modele EDA/CAD
AI-4228-P-C48-R Modele
Nivel presiune acustică (SPL)
86dB la 12V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
3mA
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Tip intrare
DC
Valori nominale
Tensiune - Nominală
12 V
Interval de tensiune
10 – 48V
Terminație
Bornă cu șurub, Clemă cu conectare rapidă – 0,256" (6,50mm)
Frecvență
2,8kHz
Mărime/Dimensiune
1,673" diam. (42,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
1,299" (33,00mm)