AI-4228-P-C120-R
Numărul produsului DigiKey
668-1429-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AI-4228-P-C120-R
Descriere
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Indicator, Acționat intern Piezo 110 V 20mA 2,8kHz 92dB la 110V, 10cm Montare panou Bornă cu șurub, Clemă cu conectare rapidă – 0,256" (6,50mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AI-4228-P-C120-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată
Producător
PUI Audio, Inc.
Nivel presiune acustică (SPL)
92dB la 110V, 10cm
Serie
Curent - Alimentare
20mA
Ambalaj
Vrac
Localizare port
Parte superioară
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Circuit driver
Indicator, Acționat intern
Agenție de aprobare
cUL, UL
Tip intrare
AC, C.c.
Valori nominale
Tensiune - Nominală
110 V
Tip montare
Montare panou
Interval de tensiune
30 – 120V
Terminație
Bornă cu șurub, Clemă cu conectare rapidă – 0,256" (6,50mm)
Frecvență
2,8kHz
Mărime/Dimensiune
1,673" diam. (42,50mm)
Tehnologie
Piezo
Înălțime - Montat (Max)
1,299" (33,00mm)