AB3528B-LW100-R
Numărul produsului DigiKey
668-AB3528B-LW100-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AB3528B-LW100-R
Descriere
BUZZER ELEMENT FDBK 2.8 KHZ 35MM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.8 kHz Feedback Element sonerie 30V p-p 1,378" diam. (35,00mm) 300 Ohms
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AB3528B-LW100-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip
Feedback
Producător
PUI Audio, Inc.
Impedanță
300 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
30000pF la 100Hz
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Frecvență
2.8 kHz
Terminație
Conductori de sârmă
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p