AB2720B-LWC30-R
Numărul produsului DigiKey
668-1481-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AB2720B-LWC30-R
Descriere
BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 27MM
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 kHz Standard Element sonerie 30V p-p 1,063" diam. (27,00mm) 300 Ohms
Categorie
Tip
Standard
Producător
PUI Audio, Inc.
Impedanță
300 Ohms
Serie
Capacitanță la frecvență
45000pF la 1kHz
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,063" diam. (27,00mm)
Frecvență
2 kHz
Terminație
Conductori de sârmă
Tensiune - Intrare (Max)
30V p-p