RV4NAYSD503A
Numărul produsului DigiKey
RV4N503C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RV4NAYSD503A
Descriere
POT 50K OHM 2W CARBON LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50k Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 2W Papuc lipit
Categorie
Număr de grupuri
1
Producător
Precision Electronics Corporation
Tip ajustare
Definit de utilizat
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Vrac
Rotație
314°
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Carbon
Rezistență (ohmi)
50k
Stil terminație
Papuc lipit
Toleranță
±10%
Tip dispozitiv de acționare
Cu slot
Putere (wați)
2W
Lungime dispozitiv de acționare
0,875" (22,23mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,249" (6,32mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
3/8-32
Caracteristici
Tip montare
Montare panou
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Rotund - 1,120" diam. (28,45mm)