Imaginea pentru 802-V3-006-30-001191 nu este disponibilă
802-V3-006-30-001191
Numărul produsului DigiKey
802-V3-006-30-001191-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
802-V3-006-30-001191
Descriere
CONN HEADER SMD 6POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 6 position 0,100" (2,54mm)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,110" (2,79mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
29,5µin (0,75µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT), Poliester, Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
150V c.c.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,191" (4,85mm)