OFM1005128
Numărul produsului DigiKey
3180-OFM1005128-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OFM1005128
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
4.2 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,02" L x 2,01" l x 1,26" Î (102,0mm x 51,0mm x 32,0mm)