OFM1005126
Numărul produsului DigiKey
3180-OFM1005126-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OFM1005126
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.7 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
15V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
2,01" L x 4,02" l x 1,26" Î (51,0mm x 102,0mm x 32,0mm)