INN3378C-H311-TL
Numărul produsului DigiKey
596-INN3378C-H311-TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
596-INN3378C-H311-TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
596-INN3378C-H311-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
INN3378C-H311-TL
Descriere
65 W (85-265 VAC)
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Convertor offline Contracurent, SR lateral secundar Topologie 70kHz InSOP-24D
Categorie
Ciclu de funcționare
Producător
Power Integrations
Frecvență - Comutare
70kHz
Serie
Putere (wați)
75 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție la defecțiune
Limitare curent, Supra-temperatură, Supratensiune, Circuit scurt
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Control frecvențe, Pornire treptată
Izolație ieșire
Izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Comutatoare interne
Da
Pachet/cutie
Modul 24-PowerSMD (0,425", 10,80mm lățime), 17 conductori
Tensiune - Străpungere
750V
Pachet dispozitiv furnizor
InSOP-24D
Topologie
Contracurent, SR lateral secundar
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Pornire
5 V
Număr produs de bază
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3,42V – 3,78V