42M048C2U
Surgical Motor Solutions Overview
42M048C2U
Numărul produsului DigiKey
403-1010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
42M048C2U
Descriere
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Unipolar Motor pas cu pas Magnet permanent Dimensiune cadru 48.0 Pas 230 mA 12V c.c.
Categorie
Mărime/Dimensiune
Rotund - 1,650" diam. (42,00mm)
Prod.
Diametru - Arbore
0,118" (3,00mm)
Serie
Lungime - Arbore și rulment
0,450" (11,43mm)
Ambalaj
Vrac
Distanță orificii montare
1,950" (49,48mm)
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tip
Magnet permanent
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip bobină
Unipolar
Rezistență bobină
52.4 Ohms
Tensiune - Nominală
12V c.c.
Caracteristici
Arbore rotund
Valoare nominală curent (Amp)
230 mA
Inerție rotor
12,5gcm²
Pași pe rotație
48.0
Agenție de aprobare
Unghi pas
7,5°
Greutate
0,319lb (144,7g)
Acuratețe
±6,66%